Dildar İnşaat Hakkında


Ülkemizde İnşaat Taahhüt Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın temelleri 1978 yılında proje ve müteahhitlik hizmetleri ile atılmıştır. DİLDAR İNŞAAT A.Ş, 1978 yılından bu yana inşaat taahhüt sektöründe faaliyet göstermekle birlikte gerek yurt içi gerekse yurt dışında birçok proje de yer almıştır.

Kuruşundan günümüze kadar üstlenmiş olduğu Üstyapı İşleri, Altyapı İşleri, Endüstriyel Tesisler, Enerji Santralleri, Arıtma Tesisleri, Yol ve Köprü İşleri, Bağlantı yolları inşaatı gibi Taahhüt grubunun hemen her faaliyet alanında hizmet vermektedir. DİLDAR, uzman ekibi ve kadrosu ile üstlendiği projeleri bütçesi içerisinde, uluslararası kalite de ve iş sağlığı ve güvenliğine büyük önem vererek sektöründe tercih edilen saygın yüklenici firmalardan biri konumuna gelmiştir.

Yurt içi ve Yurt dışında yaptığı işler ile referanslarını güçlendiren DİLDAR, İşveren Yüklenici, Yüklenici Altyüklenici ve Teknik Personelleri ile ortak akılda buluşarak çok ciddi know-how potansiyeline ulaşmıştır. DİLDAR, Ülkemizde ve Dünyada düzenlenen inşaat fuarlarına sürekli katılım göstererek her gün yenilenen inşaat teknolojisini yakından takip etmektedir.

DİLDAR, uzun yıllar çalışmakta olduğu daimî personeli, her biri kendi dalında profesyonelleşmiş alt yüklenici ağı, güçlü makine ekipman parkı, mali yapısı ve 43 yılı aşkın tecrübesi ile Yurt içi ve Yurt Dışı inşaat sektörünün her disiplinindeki imalatların yapımına daima hazırdır.

İletişim Bilgilerimiz